ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
11 Kasım Milli Ağaçlandırma Bayramında "Geleceğe Nefes '' Olmak İçin Aybastı Orman İşletme Şefliğimizin Organizasyonunda Eğitim Ailesi Olarak Fidan Dikimi Gerçekleştirdik
![11 Kasım Milli Ağaçlandırma Bayramında](/meb_iys_dosyalar/2023_11/12222510_401011909_356978753381896_4708399357614967230_n.jpg)
11 Kasım Milli Ağaçlandırma Bayramında "Geleceğe Nefes '' olmak için Aybastı Orman İşletme Şefliğimizin Organizasyonunda eğitim ailesi olarak fidan dikimi gerçekleştirdik.
Kaymakamımız Sayın Murat KARNAP, Başkan Yardımcımız Sayın Bünyamin GÜLAÇ , Şube Müdürlerimiz Merve GÜLAÇ ve Mehmet UYKUN , Daire Amirleri , Okul Müdürlerimiz ve öğrencilerimizin katılımı ile fidan dikim etkinliği saat 11:11 de gerçekleştirildi.