ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Armutlu'da Mutlu Son !
![Armutlu'da Mutlu Son !](/meb_iys_dosyalar/2023_09/22094847_375795143_322724750140630_4741398765188712822_n.jpg)
Armutlu İlkokulu/ Ortaokulu İçin Temel Kazısı Bugün İtibariyle Başladı ... Belediye Başkanı Sayın Beytullah GEÇTAN , Müdürümüz Sayın Hasan ACU , AK Parti İlçe Başkanı Sayın Fazlı EREN , Mahalle Muhtarı Sayın Erkan Kesici Hafriyat Alanında Yürütülen Çalışmaları Yerinde İnceleyerek , Yüklenici Firma Yetkililerinden Süreçler Hakkında Bilgiler Aldılar...