ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aybastı Bilimle Şenleniyor
TÜBİTAK tarafından onaylanarak 4007 Bilim Şenliği düzenleme hakkı kazanan Türkiye'de ender ilçeler arasına giren Aybastı'mız da 4006 Bilim Fuarı Yolculuğunun bugünkü durağı Sefalık Şehit Sadık Kütük Ortaokulu oldu. Açılışa Kaymakamımız Sayın Şeyma AKTAŞ , Milli Eğitim Müdürümüz , Jandarma Komutanımız , Emniyet Müdürümüz ,Okul Müdürlerimiz , velilerimiz , öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.![Aybastı Bilimle Şenleniyor](/meb_iys_dosyalar/2021_12/28204717_2964c470-5685-44d4-b8f6-5e6e3174d75b.jpg)