ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aybastı'mıza Hayırlı Olsun
İlçemizin Önemli Bir Eksiği Daha Gideriliyor ...![Aybastı'mıza Hayırlı Olsun](/meb_iys_dosyalar/2021_09/20133113_242284664_387782076274961_6362180339102659737_n.jpg)
Bakanlığımız tarafından tatırım planına alınan ve İl Müdürlüğümüz tarafından inşaat süreci yürütülen, Ordu Valiliğimize bağlı YİKOP tarafından ekim ayında ihalesi yapılacak olan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde son aşamaya gelindi ... Modern bir Meslek Lisesi binası olacak okulumuzun içinde gerekli dersliklerin yanında ;
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)