ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aybastı'mızdan Milli Teknoloji Hamlesine Tam Destek.
#Roket Takımımız #Teknofest2021 Roket Yarışması kapsamında çok önemli bir aşamayı da başarıyla tamamlayarak ,bir üst tura daha geçti. Pandemi sürecinde de tüm önlemleri alarak yoğun emekle çalışmalarına devam eden Galaxy Roket takımımızı tebrik ediyoruz. Ordu'muzdan Aybastı'mızdan Milli Teknoloji hamlesine tam destek.![Aybastı'mızdan Milli Teknoloji Hamlesine Tam Destek.](/meb_iys_dosyalar/2021_04/25221208_176062579_289889326064237_2205565765425022545_n.jpg)