ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ben Nereye Kitabım Oraya
Kitap Hayattır Felsefesiyle Çıktığımız Yolculukta Her Yıl Yeni Bir Kitap Projesi İle Yolculuğumuz Başlıyor 2022-2023 eğitim öğretim yılında ilçemizde bu yolculuğu sonuna kadar taşıyacak , Aybastı'mıza, Ordu'muza, Türkiye'mize fener yakacak projenin yürürtücüsü olan Toygar Ertuğrul Gazi Ortaokulu idareci , öğretmen ve öğrencilerini tebrik ediyoruz ... Bugün Kaymakamımız Sayın Şeyma AKTAŞ kapılarını proje yürütücüsü öğrencilerimize açarak bu güzel ve anlamlı projenin ilk destekçisi oldu. Öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz.![Ben Nereye Kitabım Oraya](/meb_iys_dosyalar/2022_10/21224814_IMG-20221021-WA0155.jpg)