ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BİR HAYALİMİZİ DAHA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
Bir Hayalle Başlar Her Şey! Ordu'muza, Aybastı'mıza önemli bir turizm destinasyonu kazandırıyoruz. Aybastı Belediyemiz ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ilçemizdeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gastronomi Bölümü öğrencileri için projelendirdiği Uygulama Restoranında son aşamaya gelindi. 1552 rakımlı, oksijen deposu ve menderesler diyarı Perşembe Yaylasının eşsiz manzarasını izlerken İstasyon Kafe'mizde öğrencilerimizin ürettiği en güzel yiyecek ve içeceklerin tadına varacaksınız.![BİR HAYALİMİZİ DAHA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ](/meb_iys_dosyalar/2022_03/03170219_b823e03f-c974-422a-8b95-d9841dd6d3f2.jpg)