ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bursluluk Sınavı Başladı
Temel Eğitim ve Ortaöğretim Öğrencilerimiz İçin Bugün Bursluluk Sınavı Sorunsuz Bir Şekilde Başladı...![Bursluluk Sınavı Başladı](/meb_iys_dosyalar/2023_09/22090629_373299433_320737463672692_6355752094487585181_n.jpg)
Müdürümüz Sayın Hasan ACU Sınav Merkezinde Sınav Öncesi Son Toplantıya Katılım Sağladı ... Dikkat Edilecek Hususlar Tekraren Hatırlatıldı , Sınıflar Tek Tek Kontrol Edildi ve Öğrencilerimiz Güvenli Bir Şekilde Sınav Salonlarına Alındı ... Tüm Öğrencilerimize Başarılar Diliyoruz ..
![22-09-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_09/k_22090801_373299433_320737463672692_6355752094487585181_n.jpg)
![22-09-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_09/k_22090804_373627477_320737563672682_6702980235691190942_n.jpg)
![22-09-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_09/k_22090810_374260734_320737460339359_425266754830994056_n.jpg)
![22-09-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_09/k_22090815_374639781_320737573672681_2804335498369831467_n.jpg)
![22-09-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_09/k_22090819_374772622_320737600339345_5126099003472400269_n.jpg)
![22-09-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_09/k_22090830_375021296_320737480339357_2406445436653270032_n.jpg)
![22-09-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_09/k_22090833_375041206_320737553672683_6047221759838406246_n.jpg)
![22-09-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_09/k_22090837_375226187_320737587006013_3836212832798727710_n.jpg)