ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CUMHURİYET 100 YAŞINDA
![CUMHURİYET 100 YAŞINDA](/meb_iys_dosyalar/2023_10/26225835_395261246_349102124169559_7767473014846154301_n.jpg)
CUMHURİYET 100 YAŞINDA
Müdürlüğümüz koordinasyonunda Atatürk Ortaokulu bünyesinde Geleneksel 4.Bisiklet Festivali Cumhuriyet'imizin 100. Yıl kutlamaları kapsamında gerçekleştirildi. Bu güzel etkinliğe Kaymakamımız Sayın Murat KARNAP , protokol Üyeleri ,öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız katılım sağladı ...
Cumhuriyet'imiz 100 Yaşında , nice yüz yıllara ulaşması dileğiyle ...