ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ders Kitapları Ücretsiz Şekilde Masalarda Hazır ...
![Ders Kitapları Ücretsiz Şekilde Masalarda Hazır ...](/meb_iys_dosyalar/2023_09/22091051_375153241_320856720327433_694485394450886473_n.jpg)
4 Eylül Pazartesi Uyum Eğitim İle Başlayacak 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Öncesi Tüm Okullarımızda Hazırlıklar Tamamlandı ... Son Olarak Öğrencilerimizin Ücretsiz Ders Kitapları Masalarının Üzerine Yerleştirildi ... Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN , Müdürümüz Sayın Hasan ACU ve Şube Müdürümüz Sayın Ömer Faruk KARACA Hazırlıkları Yerinde İncelediler ...