ORDU AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖSE - Döner Sermaye İşletmesi Bulunan Okul Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

DÖSE - Döner Sermaye İşletmesi Bulunan Okul Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

 

DÖSE - Döner Sermaye İşletmesi Bulunan Okul Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Müdürümüz Sayın Hasan ACU, döner sermaye işletmesi bulunan okul/kurum müdürleri ve teknik müdür yardımcıları ile bir araya geldi.

Değerlendirme toplantısında okul/kurum müdürleri, yürütülen ve planlanan çalışmalar ile ilgili bilgilendirmelerde bulundular. Yapılması gereken her husus tek tek değerlendirildi.

Müdürümüz, "Geleceğimizin teminatı ve en kıymetlimiz olan çocuklarımız için eğitim ailesi olarak hep birlikte yoğun şekilde çalışıyoruz. Döner sermaye işletmesi olan kurumlarımızda yapmış olduğumuz planlamalar doğrultusunda üretimlerini gerçekleştirerek alanlarında marka ürünler ortaya koyarak Dünya'ya açılacaktır.

Bu bağlamda üretimlerimizin kalitesi ve çeşitliliğinin artırılması için paydaş tüm kurumlarla iletişim kanallarının sürekli açık tutacağız. Üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi artırmaya yönelik Ar-Ge çalışmalarımıza da eş güdümlü şekilde ağırlık vererek ilçemizdeki döner sermaye işletmelerini güçlendireceğiz.

Kurumlarımızın yoğun ve gayretli çalışmaları sonucunda örnek birer işletmeler haline kısa zamanda geleceğine olan inancım tamdır" dedi.

 

01-04-202401-04-202401-04-2024

Fatsa Caddesi Özel İdare Binası Kat1 52500 Aybastı / ORDU - 0 (452) 714 14 9192

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.