ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EĞİTİM ÖĞRETİM MESAJI
Gelecegimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz; yarıyıl tatilinin ardından bugün yeniden bir araya gelmenin sevincini yaşayacaklardır. Geçmişi çok iyi bilen bugününü çok iyi bilen, bugününü çok iyi anlayan, gelecege ilişkin büyük hayalleri olan çocuklarımızın ve gençlerimizin en iyi şekilde yetiştirilmesi gelecegimizin ve ülkemizin teminatı olacaklardır. Bunu gerçekleştirmedeki en büyük görev öz veriyle işlerini yürüten Öğretmenlerimize düşmektedi. Bu duygu ve düşüncelerde,2019/2020 Eğitim -Ögretim Yılının ikinci döneminde Öğrencilerimiz, Öğretmenlerimiz ve ailelerimize başarılı, saglıklı ve huzur dolu bir eğitim -öğretim dönemi dilerim İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman ÇAKIR![EĞİTİM ÖĞRETİM MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2020_02/06140737_1.jpg)