ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Yeni Yerinde
Uzun Yıllar Kendisine Ait Bir Kurs Merkezi Binası Olmayan Halk Eğitim Müdürlüğümüz Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı ...![Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Yeni Yerinde](/meb_iys_dosyalar/2022_12/27222434_320742617_890230285452541_1030145025993791993_n.jpg)
Müdürümüz Sayın Hasan ACU, Halk Eğitim Merkezini ziyaret ederek yeni hizmet binasında yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. 7 den 70 e toplumun her kesimine hizmet veren müdürlüğümüz yeni yerinde çok daha güzel ve yeni işlere imza atacak. Yer : Eski Merkez İlkokulu Ek Hizmet Binası