ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hayırlı Olsun
Hayırlı Olsun Ortaköy'lü hemşehrilermizin ve belediyemizin desteğiyle Ortaköy Mahallemize yapılacak olan 13 derslikli okul için arazi alım iş ve işlemleri tamamlandı. Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN okul arsasının tapusunu müdürümüz Sayın Hasan ACU'ya teslim etti. Katkılarından dolayı Sayın Başkanımıza ve Ortaköy Mahallesi Derneğine, camiamız adına teşekkür ederiz.![Hayırlı Olsun](/meb_iys_dosyalar/2020_09/15093746_FB_IMG_1600151395833.jpg)