ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Kütüphanesiz Okul Kalmadı
Bakanlığımız tarafından yürütülen ve İl Müdürlüğümüzce koordine edilen "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesi kapsamında ilçemize 10 Kütüphane yapıldı. Zaferimilli İlkokulu / Ortaokulu ve Pelitözü İlkokulu kütüphaneleri gerçekleştirilen açılış töreni ile hizmete açıldı. Açılışa Kaymakamımız Sayın Şeyma AKTAŞ , Milli Eğitim Müdürümüz , Jandarma Komutanımız , Emniyet Müdürümüz katıldı. Açılışın ardından protokol mensuplarıyla birlikte kütüphaneyi gezen Kaymakamımız Sayın Şeyma AKTAŞ , kütüphanede bulunan öğrencilerle sohbet etti ve kütüphanede verilen hizmetlerle ilgili bilgi aldı.![İlçemizde Kütüphanesiz Okul Kalmadı](/meb_iys_dosyalar/2021_12/30194955_270533434_4353942378044407_7567873439447830529_n.jpg)