ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İmam Hatip Ortaokulumuz Bugün Yeni Yerinde ve Kendi Binasında Eğitim Öğretime Başladı
Öğrencilerimizin Mutluluğu Sevinci Heyecanı Görülmeye Değerdi.![İmam Hatip Ortaokulumuz Bugün Yeni Yerinde ve Kendi Binasında Eğitim Öğretime Başladı](/meb_iys_dosyalar/2022_12/23194846_Ekran_AlYntYsY.jpg)
İmam Hatip Ortaokulumuzun bugün eğitime başladığı binanın tüm yenileme ve modernizasyonunu sağlayarak; öğrencilerimiz için öğretmenlerimiz için modern bir sıcak eğitim yuvasını Aybastı'mıza kazandıran Hayırsever İş İnsanı Sayın Paşa TOKMAK Beye çok teşekkür ediyoruz.