ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sayın Muhammet Şükrü PEKPAK , Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN ve Müdürümüz Sayın Hasan ACU ; Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Sayın Burhan SAKALLI yı Ziyaret Ettiler
Kaymakamımız Sayın Muhammet Şükrü PEKPAK , Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN ve Müdürümüz Sayın Hasan ACU ; Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Sayın Burhan SAKALLI yı ziyaret ettiler.![Kaymakamımız Sayın Muhammet Şükrü PEKPAK , Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN ve Müdürümüz Sayın Hasan ACU ; Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Sayın Burhan SAKALLI yı Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2021_04/03232800_167391176_276520157401154_9142218119270129963_n.jpg)