ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sayın Muhammet Şükrü PEKPAK , Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN ve Müdürümüz Sayın Hasan Acu ; Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Sayın Adem Atik'i Ziyaret Ettiler
Kaymakamımız Sayın Muhammet Şükrü PEKPAK , Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN ve Müdürümüz Sayın Hasan Acu ; Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Sayın Adem Atik'i ziyaret ettiler.![Kaymakamımız Sayın Muhammet Şükrü PEKPAK , Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN ve Müdürümüz Sayın Hasan Acu ; Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Sayın Adem Atik'i Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2021_04/03232259_166970449_276420097411160_6098612879333757641_n.jpg)