ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sayın Muhammet Şükrü PEKPAK ve Müdürümüz Sayın Hasan ACU, Covid-19 Rahatsızlığı Geçiren Çatalpınar Belediye Başkanı Sayın Ahmet TÜRE ye Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundular
Kaymakamımız Sayın Muhammet Şükrü PEKPAK ve Müdürümüz Sayın Hasan ACU , Covid-19 rahatsızlığı geçiren Çatalpınar Belediye Başkanı Sayın Ahmet TÜRE ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.![Kaymakamımız Sayın Muhammet Şükrü PEKPAK ve Müdürümüz Sayın Hasan ACU, Covid-19 Rahatsızlığı Geçiren Çatalpınar Belediye Başkanı Sayın Ahmet TÜRE ye Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundular](/meb_iys_dosyalar/2021_06/10205527_FB_IMG_1623347707923.jpg)