ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kıymetli Öğrencilerimizi Sabırsızlıkla Bekliyoruz.
Kıymetli Öğrencilerimizi Sabırsızlıkla Bekliyoruz ...Kitaplarınız Hazır ...Sınıflarınız Hazır...Sizlere Kavuşacağımız Günü Bekliyoruz ...Sizsiz Okullar Issız ... Bu Nedenle Sayın Velilerimiz Lütfen Bakanımıza kulak veriniz : "Yüz yüze eğitime 21 Eylül'de başlayabilmemiz sizin elinizde. Gece gündüz çalışıyoruz. Teneffüste oynanacak temassız oyunlar bile hazır. Detaylara bu kadar titizlikle hazırlandığımız bu süreçte hâlâ maskesiz ve mesafeyi hiçe sayan insanlar görmek bizleri derinden üzüyor. "Okulları birlikte açacağız." derken samimiyiz, sizleri bu sorumluluğa ortak olmaya çağırıyoruz. Sizsiz başaramayız. Lütfen maske takın, mesafenizi koruyun ki okulları açıp işimizi yapabilelim, çocuklar okullarına kavuşsun. Çocuklarımız ve öğretmenlerimiz adına rica ediyorum." Ziya SELÇUK / Milli Eğitim Bakanı![Kıymetli Öğrencilerimizi Sabırsızlıkla Bekliyoruz.](/meb_iys_dosyalar/2020_08/18195146_FB_IMG_1597769182695.jpg)