ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KTR ( Kritik Tasarım Raporu ) Öncesinde Son Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Yorulmadan Dinlenilmez... Yürümeden İlerlenmez... Bir Bedel Ödemeden Emek Vermeden Hiçbir Şey Elde Edilmez ...![KTR ( Kritik Tasarım Raporu ) Öncesinde Son Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_04/29222319_279203029_529890912064076_3437618955415696775_n.jpg)
Ayakları Yere Basmayan Festival'de yine yeniden yerini almak için "YAYLANIN ÇOCUKLARI" yoğun tempoda , gece gündüz süren çalışmaların son aşamasına geldi. Belediye Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN ve Müdürümüz Sayın Hasan ACU, Galxy Roket Takımını çalışma atölyesinde ziyaret ederek, süreçler hakkında detaylı değerlendirme yaptılar.
![29-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_29222151_279229402_529891035397397_6929694982832659111_n.jpg)
![29-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_29222145_279220770_529891068730727_136838325146460382_n.jpg)
![29-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_29222139_279215887_529891045397396_4680397913509374013_n.jpg)
![29-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_29222133_279203029_529890912064076_3437618955415696775_n.jpg)
![29-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_29222127_279200561_529890918730742_919732606180667212_n.jpg)