ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LGS Öncesi Öğrenci Servislerimizle Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
LGS öncesi servis şoförleri İle Millî Eğitim Müdürümüz Hasan ACU başkanlığında ve Şube Müdürlerimizin katılımıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı. Alınması gereken tüm tedbirler tekraren anlatıldı.Toplantıya Belediye Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN da katıldı ve şoför esnafının taleplerini dinledi.![LGS Öncesi Öğrenci Servislerimizle Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_06/16233649_IMG-20200616-WA0110.jpg)