ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürler Kurulu Aybastı'da Yapıldı
![Müdürler Kurulu Aybastı'da Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_10/13084015_386510942_337648015314970_4263572480225676802_n.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Aybastı 'mızda Düzenlendi ...
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu Başkanlığında , 19 İlçe Millî Eğitim Müdürünün katılımıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi ...
Toplantı sonrası il müdürümüz ;
İlçemizde devam eden okul inşaatları, tamamlanan okullar , büyük ve küçük onarım çalışmalarını yerinde inceledi... Okul ve Kurum ziyaretleri gerçekleştirdi ...