ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Hasan ACU, Hacıosmanlı Özel Eğitim İş Uygulama Okulunu Ziyaret Etti
Müdürümüz Sayın Hasan ACU ve Şube Müdürlerimiz Sayın Hakan ERHAN, Mehmet ERDOĞAN İlçemizin tek Özel Eğitim Okulu Olan Hacıosmanlı Özel Eğitim Okulunu ziyaret ettiler.Okulun genel durumu hakkında okul müdüründen bilgi alan müdürümüz yeni dönemde yapılacaklar ile ilgili genel değerlendirmelerde bulundu.![Müdürümüz Hasan ACU, Hacıosmanlı Özel Eğitim İş Uygulama Okulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_07/20180358_FB_IMG_1595247339319.jpg)