ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Sayın Hasan ACU, Havluiçi İlk/Ortaokulunu Ziyaret Etti
Müdürümüz Sayın Hasan ACU ve Şube Müdürlerimiz Sayın Hakan ERHAN, Mehmet ERDOĞAN, 2020/2021 Eğitim Öğretim döneminde Armutlu 1 İlkokulu/Ortaokulu ile birlikte eğitim öğretim yapacak olan Havluiçi İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ettiler. Okulun genel durumu hakkında okul müdüründen bilgi alan müdürümüz yeni dönemde yapılacaklar ve iki okulun tek bir çatı altında yapacakları çalışmalar ile ilgili genel değerlendirmelerde bulundu.![Müdürümüz Sayın Hasan ACU, Havluiçi İlk/Ortaokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_07/20180700_FB_IMG_1595246971899.jpg)