ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Sayın Hasan ACU Mesleki Çalışmalar Kapsamında Ortaköy İlkokulu / Ortaokulu Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi ve Yeni Dönem İle İlgili Öğretmenlerimizin Talep , İstek ve Önerilerini Dinledi...
![Müdürümüz Sayın Hasan ACU Mesleki Çalışmalar Kapsamında Ortaköy İlkokulu / Ortaokulu Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi ve Yeni Dönem İle İlgili Öğretmenlerimizin Talep , İstek ve Önerilerini Dinledi...](/meb_iys_dosyalar/2023_09/22093114_373513751_321251766954595_5143650094448489950_n.jpg)
Müdürümüz Sayın Hasan ACU Mesleki Çalışmalar Kapsamında Ortaköy İlkokulu / Ortaokulu Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi ve Yeni Dönem İle İlgili Öğretmenlerimizin Talep , İstek ve Önerilerini Dinledi...