ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Sayın Hasan ACU Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde Gastronomi Bölümünü Ziyaret Etti ...
![Müdürümüz Sayın Hasan ACU Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde Gastronomi Bölümünü Ziyaret Etti ...](/meb_iys_dosyalar/2023_10/02115225_384106456_332900462456392_3726597416469308672_n.jpg)
Müdürümüz Sayın Hasan ACU Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde Gastronomi bölümünü ziyaret etti . Yeni dönem hazırlıklarıyla ilgili istişarede bulundu . Yüksek okulumuzun ve Meslek Lisemizin ortaklaşa yapacağı çalışmalar sonunda Gastronomi Merkezi olma yolunda emin adımlarla yürüyeceğiz . Öğrencilerimizin alanlarındaki heyecanlar harika . Hep birlikte çok güzel işler çıkacak ...