Müdürümüz Sayın Hasan ACU nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
![Müdürümüz Sayın Hasan ACU nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2023_11/28200659_405854096_363594396053665_6760687462742639088_n.jpg)
Sevgili Meslektaşlarım ;
Bir öğretmenin en büyük mutluluğu , şüphesiz yetiştirdiği yavruların iyi bir insan , başarılı bir birey olmalarını sağlamaktır . Sizlerin azimli çalışmaları , istikrarlı mücadeleniz ve yaptığınız fedakarlıklarla birlikte büyük bir ivme kazandık ... Busayede spordan sanata , kültürden bilime ve akademiye her alanda ilerlemeye de devam ediyoruz ...
Ülkemizin gelişmesi için gecesini gündüzüne katmış , bu vatan için değerli evlatlar yetiştirmiş ; hepimizin yetişmesine vesile olmuş ve "Öğretmenliği bir yaşam biçimi olarak benimsemiş tüm meslektaşlarımın" ;
Öğretmenler Günü Kutlu olsun