ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Sayın Hasan ACU, Rehber Öğretmenlerimizle Toplantı Yaptı
Müdürümüz Sayın Hasan ACU başkanlığında rehber öğretmenlerimizle toplantı yapıldı. Rehber öğretmenlerimizin eğitimdeki önemini belirten müdürümüz; akademik başarının yanısıra en önemli bir diğer konumuz manevi değerlere sahip vatanına milletine sahip çıkan ahlaklı bireyler yetiştirmenin olduğu, rehber öğretmenlerin öğrencilerimizin geleceklerini şekillendirmede büyük rollerinin olduğu ve Covid -19 sürecinde çocuklarımızın süreçten en az etkilenmeleri sağlanmalı ve sınavlarına yüksek motivasyonla hazırlanmalarına destek olacağımızı belirtti. Hedef "12 Adımda Üniversite&Lise Projemizle" bu süreçte her an tüm öğrencilerimizin yanında olacağımızı belirtilerek, yapılacaklar tek tek anlatıldı.![Müdürümüz Sayın Hasan ACU, Rehber Öğretmenlerimizle Toplantı Yaptı](/meb_iys_dosyalar/2021_01/20113312_FB_IMG_1611131518238.jpg)