ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimizi "İyi Ki Varsın Eren " Filmi İle Buluşturduk
Farklı okullarda öğrenim gören 250 öğrencimiz"Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmini izlediler.![Öğrencilerimizi](/meb_iys_dosyalar/2022_03/05180106_149d3e57-4ab2-4a62-a05f-8b1e891fede0.jpg)
Trabzon'un Maçka ilçesinde Mehmetçik'in teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in kahramanlık hikayesinin anlatıldığı "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmini öğrencilerimiz Kaymakamımız Sayın Şeyma AKTAŞ ve Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN'ın destekleriyle müdürlüğümüz organizasyonunda sinemada izlediler...