ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Oksijen Diyarından Hoşgörü Diyarına Yolculuk Başlıyor.
Konya Büyükşehir Belediyesi, Aybastı Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortaklaşa hazırlamış olduğu " Oksijen Diyarından Hoşgörü Diyarına Yolculuk" projesi tüm onay süreçlerinden geçerek uygulama aşamasına geldi. Ortaokul ve lise öğrencilerimiz eğitim öğretim yılı süresince belirlenen eğitsel, sanatsal, kültürel, bilimsel vb bir çok faaliyetlere katılmak üzere 2 gece 3 gün / 3 gece 4 gün Konya şehrimizle buluşacaklar. Konya Büyükşehir Belediyesine ve Aybastı Belediyesine öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz.![Oksijen Diyarından Hoşgörü Diyarına Yolculuk Başlıyor.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/14201330_WhatsApp_Image_2021-10-14_at_20.09.51.jpg)