ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarımızın İhtiyaçlarına Yönelik İlgili Genel Müdürlüklerimiz Ziyaret Edildi
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı öncesi okullarımızın ihtiyaçları ile ilgili Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN ve Müdürümüz Sayın Hasan ACU, Milli Eğitim Bakanlığımızda ihtiyaçlara yönelik ilgili genel müdürlüklerimizi ziyaret ederek talepleri ilettiler.![Okullarımızın İhtiyaçlarına Yönelik İlgili Genel Müdürlüklerimiz Ziyaret Edildi](/meb_iys_dosyalar/2022_08/18000046_299144240_603094868077013_3152253636504477743_n.jpg)
Bu bağlamda; Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Erken Çocukluk Eğitimi Daire Başkanı Sayın Ekrem CİNOĞLU'nu ve İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığını , Personel Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sayın Şükür KÖSE' yi , Destek HizmetleriGenel Müdürlüğünü , Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünü , ziyaret ettiler . Tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan bakanlığımız kıymetli bürokratlarına ilçemize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz.