ORDU AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ordu Üniversitesi Senato'su Aybastı'da Toplandı

Ordu Üniversitesi'nin bu ay yaptığı Senato ve Yönetim Kurulu Toplantısı Belediye Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN ın ev sahipliğinde Aybastı Perşembe Yaylamızda yapıldı...  
Ordu Üniversitesi Senato'su Aybastı'da Toplandı

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Ali Akdoğan, Ordu Üniversitesi Dekanları ve Meslek Yüksekokulu Müdürlerinin de katıldığı toplantıda Aybastı Meslek Yüksekokulu gündemin birinci maddesini oluşturdu ...

 

Rektörümüzün daveti üzerine toplantıya katılım sağlayan müdürümüz sayın Hasan ACU, Senato üyelerini Aybastı'mızda son üç yılda yapılan projeler , bilimsel ve akademik çalışmalar hakkında bilgilendirdi. Ayrıca Aybastı mızın Meslek Yüksek Okuluna hem fiziki alt yapısı , hemde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin güçlendirilmiş yapısıyla hazır olduğunu belirten müdürümüz ihtiyaç olan bölümlerle ilgili senatoya teklifte bulundu .

 

Bu önemli toplantının Aybastı mızda yapılmasını sağlayan Sayın Rektörümüze , ev sahipliği yapan Sayın Başkanımıza ve kıymetli haziruna teşekkür eden müdürümüz , yüksek okul için müdürlük olarak her şeyi yapmaya hazır olduklarını belirtti. İlgi ve alakalarından dolayı Ordu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ali Akdoğan'a ve tüm hocalarımıza tekraren eğitim camiamız adına teşekkür ederiz.

 

 

26-10-202226-10-202226-10-202226-10-2022

Fatsa Caddesi Özel İdare Binası Kat1 52500 Aybastı / ORDU - 0 (452) 714 14 9192

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.