ORDU AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Kurumlarla Toplantı Yapıldı

Müdümüz Sayın Hasan ACU başkanlığında yapılan toplantıya, özel öğretimden sorumlu Şube Müdürümüz , özel öğretim kurumları kurucuları ve kurum müdürleri katılım sağladı.
Özel Kurumlarla Toplantı Yapıldı

Müdürümüz Sayın Hasan ACU açılış konuşmasında, 2023-2024 Eğitim Öğretim yılınının hayrılı uğurlu olması dileklerinde bulundu ... Bunun yanı sıra #EğitimdeMarkaŞehirAybastı hedefine emin adımlarla yürürken ve ilçemizdeki eğitimin kalitesini ve başarı seviyesinde yakaladığımız başarıyı daha yukarılara çıkartmak için resmi ve özel okullarımızın beraber ve iş birliği içinde çalışmaları gerektiğine vurgu yaptı... Toplantıda özel öğretim kurumlarının işleyişi ve yapılması gerekenler hakkında genel bilgilendirme yapılırken, özel öğretim kurumlarımızın sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü... Yeni eğitim-öğretim yılı faaliyetleri, Öğretmenlik Kariyer Basamakları, öğretmen ve personel atamaları ile ilgili iş ve işlemler, okul öncesi eğitim, sosyal etkinlik ve gezilerde dikkat edilecek hususlar, iş güvenliği ve sağlığı iş ve işlemleri, projeler (TÜBİTAK, TEKNOFEST, Erasmus+, e-Twinning ve yerel projeler) vb. konularda bilgilendirmeler yapıldı. Yeni dönemde eğitim öğretimin en verimli şekilde nasıl yürütülebileceği konusunda fikir alışverişinde bulunulan toplantı, öneri ve taleplerin alınmasıyla sonlandırıldı... 21-09-2023

Fatsa Caddesi Özel İdare Binası Kat1 52500 Aybastı / ORDU - 0 (452) 714 14 9192

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.