ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Valimiz Tuncay SONEL'in, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürümüz Tuncer AYDOĞAN'a Hediyesi Takdim Edildi
Sayın Valimiz Tuncay SONEL' in telekonferans yöntemiyle idareci ve öğretmenlerimizle yaptığı toplantı sonrası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürümüz Tuncer AYDOĞAN'a valimizin hediyesini müdürümüz Sayın Hasan ACU takdim etti. Sayın Valimize çok teşekkür ediyoruz.![Sayın Valimiz Tuncay SONEL'in, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürümüz Tuncer AYDOĞAN'a Hediyesi Takdim Edildi](/meb_iys_dosyalar/2020_09/22211643_FB_IMG_1600785867758.jpg)