ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TYP GÜVENLİK VE TEMİZLİK PERSONELİ ALIMLARI İLÇEMİZ BELEDİYEDEN BAŞVURULAR BAŞLAMIŞTIR
İLİMİZİN BELİRLEDİĞİ İLÇE GENELİNDEKİ OKULLARA TYP GÜVENLİK VE TEMİZLİK ELAMANLARI BAŞVURULARI İLÇEMİZ BELEDİYEDEN BAŞVURULAR BAŞLAMIŞTIR İLÇEMİZ GENELİNDEKİ OKULLARDA 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA TYP KAPSAMINDA TEMİZLİK PERSONELİ İLE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ÇALIŞTIRILACAKTIR.![TYP GÜVENLİK VE TEMİZLİK PERSONELİ ALIMLARI İLÇEMİZ BELEDİYEDEN BAŞVURULAR BAŞLAMIŞTIR](/www/images/mansetresim.png)