ORDU
AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Üsküdar Belediyesinden Öğrencilerimize Destek
Üsküdar Belediyesinden Öğrencilerimize Destek![Üsküdar Belediyesinden Öğrencilerimize Destek](/meb_iys_dosyalar/2021_04/14221513_173755443_285353713184465_2957969481158186315_n.jpg)
Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN'ın girişimleriyle; üniverisite, lise sınavlarına hazırlanan ve ara sınıfta okuyan toplam 400 öğrencimize Online Destek Modülü hediye edildi. Destek Modül Kartlarını Başkanımız; Milli Eğitim Müdürümüz ve Şube Müdürlerimize teslim etti. Modülde;
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)