ORDU AYBASTI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Spor Sahası Aybastı'mıza Hayırlı Olsun

Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN , Müdürümüz Sayın Hasan ACU ve yüklenici firma yetkilisi Havluiçi ilkokulu/ortaokulu bahçesine yapılacak olan çok amaçlı kullanımlı spor sahası için yerinde incelemelerde bulundular .  
Yeni Spor Sahası Aybastı'mıza Hayırlı Olsun

Yapılacak spor sahası çok kısa zamanda öğrencilerimizin ve mahallemizin kullanıma sunulacaktır .

 

Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN ; " Aybastı Belediyesi olarak çocuğun hayata gelişinden, eğitim öğretim hayatına başladığı ilk günden itibaren ortaokul ve liseye kadar hayatının tüm alanlarına dokunmaya çalışıyoruz .

Eğitimin üç ayağı vardır ; veli, okul ve öğretmen olmak üzere üç ayağı bulunmaktadır .Bu bağlamda öncelikle ve özellikle velilerimizin çocuklarına sahip çıkmaları gerekiyor. 

Bizler belediye ve paydaşlarımızla birlikte çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelen gayreti gösteriyor ve seferber oluyoruz.  Aybastı'mız da her çocuğumuzun mutlu olmasını sağlayacağız .Mutlu olan çocuğun öğrenmesi kolaylaşır ve bu sayede hepsinin başarılı olacağına inanıyorum. İlçemiz için her alanda büyük hayallerimiz var .

Özellikle eğitimde , sanatta ,bilimde ,akademide ve spor faaliyetlerinde başarılı bir nesil hayal etmekteyiz ve bu hayalimizi Milli Eğitim Müdürlüğümüz başta olmak üzere tüm paydaşlarımızla hep birlikte gerçekleştireceğiz. Bu bağlamda Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ACU ' ya ve ekibine özverili , gayretli , sonuç odaklı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum . Havluiçi İlkokulu Ortaokul bahçesine yapacağımız bu yeni spor sahası ile bu hedeflerimizi bir adım daha yaklaşacağız. Bu önemli yatırım Aybastı mıza hayırlı olsun.

Müdürümüz Sayın Hasan ACU ; Bediye Başkanımız Sayın Beytullah GEÇTAN , her zaman eğitimin yanında olduğunu bizlere göstermiş, sınırsız desteğini öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize her daim hissettirmiştir. İlçemize ve okulumuza kazandırmış olduğu bu önemli spor sahasından dolayı kendisine camiamız adına teşekkür ediyorum.

 

09-05-202309-05-202309-05-202309-05-202309-05-2023

Fatsa Caddesi Özel İdare Binası Kat1 52500 Aybastı / ORDU - 0 (452) 714 14 9192

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.